Projekty eTwinning 2017/18

W I semestrze nasi uczniowie zakończyli pracę w projekcie A MUSIC BLAST FROM THE PAST

https://twinspace.etwinning.net/23746/home

za który uczniowie klas 4c, 5b i 7d roz. j.ang. otrzymali nie tylko Krajowe Odznaki Jakości z Polski, Chorwacji i Francji ale przede wszystkim Europejską Odznakę Jakości eTwinning 2017 za udział w projekcie – „A MUSIC BLAST FROM THE PAST”

SERDECZNE GRATULACJE I PODZIĘKOWANIA DLA UCZNIÓW I RODZICÓW!!!!!!!

Tymczasem, nasi uczniowie na bieżąco pracują w projekcie 4SEASONS FEST

https://twinspace.etwinning.net/45269,

w którym jak dotychczas zaprezentowali się na Festiwalu eTwinnig w Rzeszowie gdzie podczas prezentacji teatralno-scenicznych promowali naszą szkołę w środowisku lokalnym i propagowali prace metodą projektu edukacyjnego i programu eTwinning.

Poza tym brali udział w konkursie - na logo projektu 4SEASONS FEST oraz prezentacjach - "Moda na Jesień 2017 w południowej Europie"; "Świąteczne przysmaki w południowej Europie” oraz "Karnawałowe miejsca i przysmaki na południu Europy" – prezentacje eTwinning.

24.01 2017 dla rodziców klas 4c , 5b i 7d.

Dyplomy - 1, 2, 3.