Zajęcia artystyczne - ferie zimowe wcale nie muszą być nudne!

Od poniedziałku do piątku w naszej szkole odbywały się zajęcia artystyczne, na których nie zabrakło plastyki, muzyki oraz filmu. Malowaliśmy kredkami, ołówkami, lepiliśmy z plasteliny, uczyliśmy się piosenek, nagrywaliśmy teledysk (Piosenka Tabb&Sound'N'Grace pt. "Możesz wszystko" w wykonaniu Mai, Zosi, Bartka i Roberta, do obejrzenia w poniższym linku), tańczyliśmy, bawiliśmy się w zabawy muzyczno-ruchowe oraz w „Kalambury”, oglądaliśmy film animowany i robiliśmy jeszcze wiele innych ciekawych rzeczy.

Podczas tego wspólnie spędzonego czasu nie zabrakło śmiechu i wygłupów.

Podsumowując – ferie zimowe wcale nie muszą być nudne, co widać na poniższych zdjęciach i filmiku.

Zapraszamy do obejrzenia! Link do filmiku: https://www.youtube.com/watch?v=paqhJZebom0&t=1s