Spotkania Edukacyjno - Profilaktyczne

DSC 0009mSPOTKANIA EDUKACYJNO - PROFILAKTYCZNE Z POLICJĄ 

dla uczniów klas 0-VII i oddziałów gimnazjalnych (dzielnicowy st.asp. Piotr Osenkowski)

„Bezpieczne ferie”

Telefony alarmowe

„Cyberprzemoc”

W dniach 18 i 19.01.2018r. odbyły się spotkania edukacyjno - profilaktyczne uczniów z funkcjonariuszem policji, który omówił temat związany z bezpieczeństwem podczas ferii zimowych, cyberprzemocą i bezpieczeństwem w Internecie (m.in. wysyłanie obraźliwych i nieprawdziwych informacji poprzez media społecznościowe, sms–y).

Dla uczniów wszystkich klas policjant przeznaczył dodatkowy czas na zadawanie pytań i wyjaśniania interesujących dzieci i młodzież tematów z zakresu prawa i bezpieczeństwa. Nasz PAN DZIELNICOWY dzielnie zmierzył się z serią pytań zadawanych przez uczniów i musimy stwierdzić ,że doskonale poradził sobie z zagadnieniem.