Spotkanie z Mikołajem w "Urwisie”

6 grudnia 2017r. uczniowie klasy 3e i 3f już z samego rana wyruszyli na spotkanie ze Świętym Mikołajem do sali zabaw "Urwis”. To długo oczekiwane spotkanie poprzedziły wesołe zabawy integracyjno - ruchowe w sali pełnej dmuchanych zjeżdżalni, labiryntów i różnorodnych zabawek - słowem, raju dla dzieci.

Po wyczerpujących zabawach do wszystkich dzieci przybył długo oczekiwany gość - Święty Mikołaj.

Jak zwykle, cały na czerwono, z długą brodą, workiem pełnym prezentów i w towarzystwie. Pomocniczki powitał dzieci słynnym "ho, ho!”. Zanim rozdał prezenty, spotkała go również miła niespodzianka, gdyż dziewczyny z klasy 3f zaśpiewały specjalnie przygotowaną na tę okazję piosenkę.

Mikołaj był pod wielkim wrażeniem. Później, jak łatwo się domyśleć nastąpiła eksplozja radości – przyjmowanie i rozpakowywanie prezentów.

Wszyscy radośni i uśmiechnięci wrócili pod opieką wychowawczyń - p. Ewy Żywot i p. Aliny Statkiewicz do szkoły.