Zimowe szaleństwa 3 B

Uczniowie klasy 3 B czuli nieopisaną radość widząc za oknem pierwszy śnieg, który – można powiedzieć – spadł akurat na wizytę świętego Mikołaja. Choć białego puchu wcale nie było dużo, dzieci nie mogły powstrzymać się, by tą swoją radość przelać na energię i… stworzyć śniegowe arcydzieła. Ze śniegu bowiem powstawały nie tylko bałwany, ale również niedźwiadki i kotki.

Toczenie kul, wbijanie marchewek, szukanie oczu, doklejanie rąk okazały się łatwizną, ale uśmiechy jakie to wywołało były ogromne. Czerwone wypieki na policzkach i błysk w oczach są najlepszym dowodem na to, że zabawa była przednia! I to nic, że spodnie trochę przemoczone, a paluszki zmarznięte, najważniejsze, że na szkolnym orliku podziwiać można teraz bałwany większe od samych trzecioklasistów!

Taką zabawę polecamy i dużym, i małym!