Sukcesy naszych uczennic

W dniu 1.10.2017 r. uczennice naszej szkoły wzięły udział w zawodach IV GRAND PRIX FITNESS Aleksandry Kobielak w Gdańsku. Zawody te stanowią eliminacje do Mistrzostw Świata na licencji Międzynarodowej Federacji World Fitness Federation.

Do Gdańska przyjechali najlepsi zawodnicy z całej Polski aby walczyć o najlepsze miejsca i móc reprezentować kraj na Mistrzostwach Świata Fitness FIT-KID & Fitness Aerobic, które odbędą się 14.10.2017 w Serbii.

Uczennice bardzo dobrze zaprezentowały się na tych zawodach zajmując:

• Martyna Posadzka z oddziału przedszkolnego - kat. do 6 lat – I miejsce
  • Konstancja Iwańczyk z kl. 4 c - kat. do 10 lat – X miejsce (najliczniejsza kategoria)
  • Amanda Gembalik z kl. 7 a kat. do lat 13 – IV miejsce.

Uczennice zakwalifikowały się do Mistrzostw Świata.

Ponadto uczennice te wzięły udział w Mistrzostwach Polski Dzieci e Fitness Kulturystycznym w Mrozach koło Warszawy zajmując:

• Martyna Posadzka z oddziału przedszkolnego - kat. do 7 lat – II miejsce
  • Amanda Gembalik z kl. 7 a kat. do lat 13 – V miejsce.

Do zawodów ucznnice przygotowuje pan Mirosław Kaźmierczak w Klubie UKS Spartanie.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.