VII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

29.09.2017r nasza szkoła wzięła udział VII Światowym Dniu Tabliczki Mnożenia. Uczniowie klas IV - VII mogli sprawdzić swoje umiejętności w tym zakresie.

Egzaminatorami byli ich koledzy, którzy sprawdzili się w 100%, wobec tego należą się im wielkie podziękowania. Rolę egzaminujących pełnili:

Hania Szala, Janek Mandzelowski, Bartek Zioło, Albert Klimowicz, Maciek Jaruga, Maja Bechta, Julia Mandzelowska, Michał Niżnik, Kaja Święch, Martyna Popiel, Michał Jadczyszyn i Jakub Jaruga. Oprócz wykonywania działań część uczniów zmierzyła się z rozwiązywaniem łamigłówek, z którymi świetnie sobie poradziła. Oto najlepsi z najlepszych: Antonina Adamska, Patrycja Bochnak, Przemysław Dydek, Pola Dziewulska, Amanda Gembalik, Amelia Jadczyszyn, Tomasz Jadczyszyn, Jakub Jaruga, Maciej Jaruga, Kaja Kaliniecka, Martyna Karłowicz, Kamila Majko, Łukasz Michalczak, Kacper Niemczyk, Michał Niżnik, Martyna Popiel, Urszula Stańczak, Iga Szmyg, Kaja Święch, Maja Wiejowska.

Gratulacje dla wszystkich uczestników.