Dzień Chłopaka w klasie 3 „b”

Dnia 29 września obchodziliśmy w naszej klasie Dzień Chłopaka. Dla niektórych przedstawicieli płci męskiej była to ogromna niespodzianka, ponieważ niewielu z nich pamiętało, że takie święto w ogóle istnieje. Jednak zarówno dziewczyny, jak i panie pamiętały o chłopakach i postarały się, by każdy z nich został doceniony. A dziewczynki doceniły ich dosłownie za wszystko:

za rozśmieszanie, wspólną zabawę, wygłupy, którym nie ma końca, rozmowy o Minecrafcie, Lego, sporcie i karabinach, podpowiedzi na matematyce, wyścigi na wf-ie, taniec i rapowanie, a nawet za podstawianie nóg, ciągnięcie za warkocze i robienie psikusów. Bo choć zazwyczaj nasi chłopcy nie są aniołkami, to jednak starają się (choć z różnym skutkiem) być dżentelmenami i w razie niebezpieczeństwa z pewnością stanęliby w obronie swoich koleżanek. Dlatego w tym szczególnym dniu wspólne zabawy, śmiech, oglądanie bajki oraz miłe słowa wywołały ogromne uśmiechy na twarzach chłopców. Nie obeszło się również bez słodkich upominków i certyfikatów Super Chłopaków, bo bez wątpienia w klasie 3 „B” jest dwunastu wspaniałych, młodych mężczyzn!

Korzystając z okazji pragniemy życzyć wszystkim chłopakom – i tym małym, i tym dużym – ciągłego uśmiechu na twarzach, zwariowanych pomysłów, pozytywnego myślenia, dobrego serca, wrażliwości oraz spełnienia marzeń, nawet tych ukrytych głęboko na dnie serca. Wszystkiego najlepszego!