Europejskie i Krajowe Odznaki Jakości eTwinning

Nasza Szkoła została wyróżniona przez Fundację Rozwoju Systemu Edukacji i Narodowe Biuro eTwinning Polska z Warszawy, za otrzymanie dwóch Krajowych Odznak Jakości w jednym roku szkolnym za ubiegłoroczne projekty wzorowej współpracy europejskiej między szkołami do popularyzowania i rozpowszechniania prac projektowych metodą projektu edukacyjnego, w naszym regionie.

Jednocześnie, okazało się, że nasze obydwa projekty otrzymały również EUROPEJSKIE ODZNAKI JAKOŚCI!

https://twinspace.etwinning.net/10670/home

https://twinspace.etwinning.net/9994

Dlatego w ubiegłym tygodniu w piątek 25.11.16 r., gościliśmy w Szkole Podstawowej nr 25 w Rzeszowie, gdzie zostaliśmy zaproszeni do zaprezentowania swoich aktywności projektowych eTwinning naszego tegorocznego projektu „A MUSIC BLAST FROM THE PAST”.

https://twinspace.etwinning.net/23746/home

Nasi uczniowie zaprezentowali nie tylko kreatywne prezentacje i projekty dotyczące muzycznych hitów lat 80, nasz wspólny materiał https://youtu.be/EIUAaBz--p4 ale również zachęcali do aktywności w projektach eTwinning.

Wzięli też udział w prezentacji, przygotowanej przez Panią Juliane Bautista z Brazylii, dotyczącej sławnych miejsc, ludzi oraz zwyczajów panujących w kraju z Ameryki Południowej.

Były to, nie tylko niezwykle cenne lekcje językowo - kulturowe, ale także bogate doświadczenia do występów na żywo przed publicznością i oczywiście kształtowania umiejętności współpracy w grupie.

Uczniowie otrzymali drobne upominki oraz zaproszenie na karnawałowe prezentacje: „eTwining Carnival Event” do MDK w Rzeszowie.

Serdeczne gratulacje dla wszystkich występujących w projektach uczniów oraz przygotowujących i współpracujących nauczycieli, ale też dla rodziców, którzy wspomagają wszystkie przedsięwzięcia projektowe!!!

 Odznaki do pobrania:

1- pobierz

2 - pobierz

3- pobierz