Warunki ubezpieczenia

SKŁADKA NA UBEZPIECZENIE

Ubezpieczenie od 1 września 2020 do 31.08.2021r. dla dzieci na bieżący rok szkolny - Rada Rodziców wybrała ofertę InterRisk. Suma ubezpieczenia dla każdego ucznia wynosi 26 000,00 zł to  za 1% uszczerbku 260,00 zł przy składce 40 zł za dziecko.

Zakres wybranego ubezpieczenia obejmuje dodatkowo następstwa nieszczęśliwych wypadków doznane w związku z wyczynowym uprawianiem sportu (bez dodatkowej opłaty).

Wpłaty osób zainteresowany tą ofertą prosimy wpłacić do 15.10.2020, przy jednoczesnym złożeniu / wysłaniu na email listy osób opłacających składkę ubezpieczeniową. Lista deklarująca chęć objęcia dziecka ubezpieczeniem jest obowiązkowa i jednocześnie wyraża zgodę rodziców na Ogólne Warunki Umowy w załączniku.

Wpłaty na ubezpieczenie należy dokonywać jako jednorazową wpłatę od osoby wyznaczonej do zbiórki składki na konto:

INTERRISK TU S.A.

VIENNA INSURANCE GROUP

Nr rach.: 51 1240 6960 7170 0012 5007 9211

Tytułem: za polisę EDU-a/p 079211 Szkoła Podst. nr 1, klasa….

listę ubezpieczonych wysłać na email sekretariatu szkoły: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

lub

wpłatę dokonać wraz z listą ubezpieczonych w:

Witkowska Ubezpieczenia
38-500 Sanok,

Pl. Św. Michała 3

WARUNKIEM OBJĘCIA DZIECI UBEZPIECZENIEM JEST DOKONANIE WPŁATY ORAZ DOSTARCZENIE LISTY Z PODPISAMI W TERMINIE DO 15 .10.2020

Przydatne informacje:

Na ofercie grupowego ubezpieczenia dokładnie są wypisane wysokość świadczenia przy określonym % uszczerbku oraz innych ryzykach  na zdrowiu (skan w załączeniu). W przypadku braku uszczerbku na zdrowiu / np. nie ma blizny / jest wypłacone świadczenia ale warunek dwie wizyty o lekarza.

 Ubezpieczenie obejmuje odpowiedzialność na całym świecie 24 godziny na dobę.

 Wyłączenia - to brak odpowiedzialności za koszty leczenia  i pobyt w szpitalu za granicą. Jest odpowiedzialność za koszty leczenia ale tylko w kraju:

- pobyt w szpitalu w wyniku NNW i choroby jest od 1 dnia pod warunkiem  pobytu w szpitalu 3 dni .

Do 10% uczniów może być zwolnione z opłaty  składki z względu na trudną sytuację – kontakt z wychowawcą.

Załączniki:

Lista dzieci ubezpieczonych

ogólne warunki umowy

szczegółowe warunki umowy