Nauczyciele

Nasi nauczyciele

 Regulamin Rady Pedagogicznej - pobierz (PDF)

Dyrektor Szkoły: Lidia Mackiewicz - Adamska
Z-ca Dyrektora Szkoły: Paweł Stefański
Z-ca Dyrektora Szkoły - Marek Mazepa
Pedagog: Ewelina Wójcik, Lucyna Wojtowicz
Logopeda: Joanna Barańska - Ciupka
Kierownik świetlicy: Małgorzata Wydmuch
 
  1. Banaś – Pastyrzak Karolina – nauczyciel wspomagający, rewalidacja
  2. Bartkowska Grażyna – biblioteka szkolna
  3. Baszak Alicja – edukacja wczesnoszkolna, wychowawca kl. 3d
  4. Bednarczyk Magdalena – język angielski, wychowawstwo w kl. 6a
  5. Berdysz Krystyna – wychowawca świetlicy
  6. Białowąs Edyta – wdż, historia, wos, wychowawca kl. 4b
  7. Błońska Agnieszka – historia, wos, etyka
  8. Bochnowska Ewa - edukacja wczesnoszkolna, rewalidacja, wychowawca kl. 3c
  9. Broński – Uczeń Wiesław – wychowanie fizyczne
  10. Bryndza Dorota - edukacja wczesnoszkolna, rewalidacja, wychowawca kl. 3b
  11. Burnat Maria – geografia, wychowawca kl. 3b gim.
  12. Chowaniec Katarzyna – wychowanie fizyczne, wychowawca kl. 4e
  13. Chrobak Małgorzata - język angielski, rewalidacja
  14. Ćwikła Magda – wychowanie fizyczne, informatyka, zajęcia komputerowe, rewalidacja, wychowawca kl. 4d
  15. Dańczyszyn Beata - edukacja wczesnoszkolna, wychowawca przedszkola, wychowawca kl. 1 b
  16. Dec Mirosława – muzyka, wychowawca świetlicy, wychowawca kl. 5b
  17. Drwięga Marek – wychowanie fizyczne Dufrat – Chodorowska Katarzyna - język angielski
  18. Fineczko Dariusz – wychowanie fizyczne
  19. Florczak Elżbieta – matematyka, informatyka, rewalidacja, wychowawca kl. 4c
  20. Gładysiewicz Piotr – plastyka, muzyka, zajęcia artystyczne, wychowawca świetlicy
  21. Grzybała Katarzyna – matematyka, wychowawca kl. 2d gim.
  22. Hetman – Rakoczy Magdalena - nauczyciel wspomagający, rewalidacja
  23. Jezierski Adam - język angielski, wychowawca kl. 7d
  24. Józefek Katarzyna - nauczyciel wspomagający, rewalidacja
  25. Kikta Wacław - wychowanie fizyczne, edukacja dla bezpieczeństwa
  26. Komenda Henryka – zajęcia komputerowe, informatyka, technika, wychowawca kl. 7a
  27. Kopczyk Monika - nauczyciel wspomagający, rewalidacja
  28. Korzeniowska Maria - biblioteka szkolna, wychowawca świetlicy, doradztwo zawodowe
  29. Kot Emila – język polski
  30. Kozak Iwona – religia, rewalidacja
  31. Królicka Beata - edukacja wczesnoszkolna, wychowawca świetlicy, wychowawca kl. 1c
  32. Kulpińska Zofia - edukacja wczesnoszkolna, wychowawca świetlicy, wychowawca kl. 1a
  33. Kunik Beata – plastyka, zajęcia techniczne, szachy, wychowawca kl. 5a
  34. Kusior Anna - wychowanie fizyczne, gimnastyka korekcyjna, rewalidacja
  35. Lechoszest Roman - wychowanie fizyczne
  36. o. Lelito Stanisław – religia
  37. Leszczyńska Elżbieta - nauczyciel wspomagający, rewalidacja
  38. Leśniak Jolanta – historia, język angielski
  39. Lewek Magdalena - nauczyciel wspomagający, rewalidacja
  40. Łopatowska Krystyna – matematyka, informatyka, wychowawca kl. 4a
  41. Marć Joanna - język angielski, wychowawca świetlicy, wychowawca kl. 2c gim.
  42. Marek Bożena – religia, wychowawca świetlicy
  43. Michoń Ewa – matematyka, wychowawca kl. 7b
  44. Mielecka Maria - edukacja wczesnoszkolna, terapia pedagogiczna, wychowawca kl. 1d
  45. Mierzwa Lucyna – plastyka, zajęcia techniczne, technika, wychowawca świetlicy, wychowawca kl. 6b
  46. Najsarek Anna – język niemiecki
  47. Nester Alicja – język polski
  48. Niżnik Dorota – wychowawca przedszkola
  49. Obłój Beata - wychowawca świetlicy
  50. Olender Halina - edukacja wczesnoszkolna, rewalidacja, wychowawca kl. 2b
  51. Ostrowski Andrzej - wychowanie fizyczne, wychowawca kl. 2a gim.
  52. Pajda - Skórka Barbara – biologia
  53. Pawlik Dorota - wychowanie fizyczne, rewalidacja
  54. Pelczarska Grażyna – fizyka
  55. Pelczarska Halina – język polski, rewalidacja, wychowawca kl. 2b gim.
  56. Pełech Marcin – informatyka, zajęcia komputerowe, technika
  57. b. Piejko Piotr – religia
  58. Polańska Maria - język polski
  59. Rolnik Anna – język angielski, wychowawca świetlicy, wychowawca kl. 3c gim.
  60. Rudy Dorota - nauczyciel wspomagający
  61. Rzemińska Anita -język angielski
  62. Sałaciak Magdalena - edukacja wczesnoszkolna, etyka, wychowawca kl. 3a
  63. Serafin Karolina – język niemiecki
  64. Soda Agata - wychowawca świetlicy
  65. Statkiewicz Alina - edukacja wczesnoszkolna, wychowawca kl. 3f
  66. Stawarczyk Agnieszka – przyroda, biologia, wdż, szachy, wychowawca kl. 6c
  67. Szałajko Paweł - wychowawca świetlicy
  68. Szałkiewicz – Uczeń Agnieszka - nauczyciel wspomagający, rewalidacja
  69. Szklanny Sabina – matematyka
  70. Szychowska Agnieszka - nauczyciel wspomagający
  71. Śliwka – Warankiewicz Monika - nauczyciel wspomagający
  72. Tymcio Anna - wychowawca świetlicy
  73. Warchoł – Żuchowska Joanna - wychowanie fizyczne, przyroda
  74. Winnicka Lucyna – przyroda, chemia, wychowawca kl. 7c
  75. Witkiewicz Katarzyna - edukacja wczesnoszkolna, wychowawca kl. 2a
  76. Wojtoń Małgorzata - biblioteka szkolna
  77. Wolan Magdalena – język polski, rewalidacja, wychowawca kl. 3a gim.
  78. Wolanin Tomasz – wychowanie fizyczne, wychowawca świetlicy
  79. Zagórski Piotr - wychowanie fizyczne, wychowawca świetlicy
  80. Zarzyczna – Tomczuk Agnieszka - język polski, rewalidacja, wychowawca kl. 5c
  81. Zoszak Jacek - język angielski
  82. s. Żywiec Teresa – religia
  83. Żywot Ewa - edukacja wczesnoszkolna, rewalidacja, wychowawca kl. 3e.