Nauczyciele

Nasi nauczyciele

 Regulamin Rady Pedagogicznej - pobierz (PDF)

Dyrektor Szkoły: Lidia Mackiewicz - Adamska
Z-ca Dyrektora Szkoły: Paweł Stefański
Z-ca Dyrektora Szkoły - Marek Mazepa
Pedagog: Ewelina Wójcik, Lucyna Wojtowicz
Logopeda: Joanna Barańska - Ciupka
Kierownik świetlicy: Małgorzata Wydmuch
 
  1. Adamkiewicz Magdalena - język polski, wychowawca kl. 4f
  2. Banaś – Pastyrzak Karolina – nauczyciel wspomagający
  3. Bartkowska Grażyna – biblioteka szkolna
  4. Basak Waldemar - nauczyciel wspomagający
  5. Baszak Alicja – nauczyciel świetlicy
  6. Bednarczyk Magdalena – język angielski, wychowawca w kl. 7a
  7. Berdysz Krystyna – nauczyciel wspomagający
  8. Białowąs Edyta – wdż, historia, wos, wychowawca kl. 5b
  9. Błońska Agnieszka – historia, wos, etyka
  10. Bochnowska Ewa - edukacja wczesnoszkolna, wychowawca kl. 1c
  11. Broński – Uczeń Wiesław – wychowanie fizyczne
  12. Bryndza Dorota - edukacja wczesnoszkolna, wychowawca kl. 1b
  13. Burnat Maria – geografia
  14. Chowaniec Katarzyna – wychowanie fizyczne, wychowawca kl. 5e
  15. Chrobak Małgorzata - język angielski
  16. Ćwikła Magda – wychowanie fizyczne, informatyka, wychowawca kl. 5d
  17. Dańczyszyn Beata - edukacja wczesnoszkolna, wychowawca kl. 2b
  18. Dec Mirosława – muzyka, wychowawca kl. 6b
  19. Drwięga Marek – wychowanie fizyczne
  20. Dufrat – Chodorowska Katarzyna - język angielski
  21. Fineczko Dariusz – wychowanie fizyczne
  22. Florczak Elżbieta – matematyka, wychowawca kl. 5c
  23. Gładysiewicz Piotr – muzyka
  24. Grzybała Katarzyna – matematyka, wychowawca kl. 3d gim.
  25. Jezierski Adam - język angielski, wychowawca kl. 8d
  26. Józefek Katarzyna - nauczyciel wspomagający
  27. Kikta Wacław - wychowanie fizyczne, edukacja dla bezpieczeństwa
  28. Komenda Henryka – informatyka, wychowawca kl. 8a
  29. Kopczyk Monika - nauczyciel wspomagający
  30. Korzeniowska Maria - biblioteka szkolna, doradztwo zawodowe
  31. Kowalczyk Monika - nauczyciel wspomagający
  32. Kozak Iwona – religia
  33. Krawczyk Tomasz - nauczyciel wspomagający
  34. Królicka Beata - edukacja wczesnoszkolna, wychowawca kl. 2c
  35. Kulpińska Zofia - edukacja wczesnoszkolna, wychowawca kl. 2a
  36. Kunik Beata – plastyka, szachy, wychowawca kl. 6a
  37. Kusior Anna - wychowanie fizyczne
  38. Lechoszest Roman - wychowanie fizyczne
  39. o. Lelito Stanisław – religia
  40. Leszczyńska Elżbieta - nauczyciel wspomagający
  41. Leśniak Jolanta – historia
  42. Lewandowska Anna - język polski
  43. Lewek Magdalena - nauczyciel wspomagający
  44. Łopatowska Krystyna – matematyka, informatyka, wychowawca kl. 5a
  45. Marć Joanna - język angielski, wychowawca kl. 3c gim.
  46. Marek Bożena – religia
  47. Michoń Ewa – matematyka, wychowawca kl. 8b
  48. Mielecka Maria - edukacja wczesnoszkolna, wychowawca kl. 2d
  49. Mierzwa Lucyna – plastyka, technika, wychowawca kl. 7b
  50. Najsarek Anna – język niemiecki
  51. Nester Alicja – język polski
  52. Niżnik Dorota – nauczyciel świetlicy
  53. Obłój Beata - nauczyciel wspomagający
  54. Olender Halina - edukacja wczesnoszkolna, wychowawca kl. 3b
  55. Ostrowski Andrzej - wychowanie fizyczne, szachy, wychowawca kl. 3a gim.
  56. Pajda - Skórka Barbara – biologia
  57. Pawlik Dorota - wychowanie fizyczne
  58. Pecka Halina - matematyka
  59. Pelczarska Grażyna – fizyka
  60. Pelczarska Halina – język polski, wychowawca kl. 3b gim.
  61. Pełech Marcin – informatyka, technika, wychowawca kl. 4c
  62. b. Piejko Piotr – religia
  63. Polańska Maria - język polski
  64. Rolnik Anna – język angielski, wychowawca kl. 4e
  65. Rudy Dorota - nauczyciel wspomagający
  66. Rzemińska Anita -język angielski
  67. Sałaciak Magdalena - edukacja wczesnoszkolna, wychowawca kl. 1a
  68. Serafin Karolina – język niemiecki
  69. Serafin Anna - matematyka
  70. Sieniawska Teresa - rewalidacja
  71. Soda Agata - wychowawca świetlicy
  72. Statkiewicz Alina - nauczyciel świetlicy
  73. Stawarczyk Agnieszka – przyroda, biologia, wdż,wychowawca kl. 7c
  74. Szałajko Paweł - nauczyciel świetlicy
  75. Szałkiewicz – Uczeń Agnieszka - nauczyciel wspomagający
  76. Szklanny Sabina – matematyka
  77. Szychowska Agnieszka - nauczyciel wspomagający
  78. Śliwka – Warankiewicz Monika - nauczyciel wspomagający
  79. Śnieżek Justyna - rewalidacja
  80. Tymcio Anna - wychowawca świetlicy
  81. Warchoł – Żuchowska Joanna - przyroda, wychowawca kl. 4b
  82. Winnicka Lucyna – chemia, wychowawca kl. 8c
  83. Witkiewicz Katarzyna - edukacja wczesnoszkolna, wychowawca kl. 3a
  84. Wojtoń Małgorzata - biblioteka szkolna
  85. Wolan Magdalena – język polski, wychowawca kl. 4a
  86. Wolanin Tomasz – wychowanie fizyczne
  87. Zagórski Piotr - wychowanie fizyczne
  88. Zarzyczna – Tomczuk Agnieszka - język polski, wychowawca kl. 6c
  89. Zoszak Jacek - język angielski
  90. s. Żywiec Teresa – religia
  91. Żywot Ewa - edukacja wczesnoszkolna,wychowawca kl. 1d