Kalendarium

Historia szkoły

Spis treści

Nasza Szkoła - https://www.youtube.com/watch?v=1dR2AKq3Jmo

 

30 maja 1988 r.
Nadanie aktu erekcyjnego. Wmurowanie kamienia węgielnego pod budowę Szkoły Podstawowej nr 9 w Sanoku.
1 września 1989 r.
Powołanie na stanowisko dyrektora "szkoły w budowie" mgr Mariana Kurasza.
1987/1988 r.
Powstanie fundacji "Alpy - Karpaty".
18 sierpnia 1991 r.
Orzeczenie organizacyjne szkoły wydane przez Kuratorium Oświaty i Wychowania w Krośnie.
27 sierpnia 1991 r.
Pierwsze posiedzenie Rady Pedagogicznej.

Skład Pierwszej Rady Pedagogicznej:

Dyrektor: Kurasz Marian, zastępcy: Lejpras Halina, Szczepek Grażyna

Nauczyciele:

o. Andrzejewski Marek, o. Badylak Wojciech, Bar Alicja, Bryndza Dorota, Chomiszczak Małgorzata, Chabko Urszula, Czyrnek Bogusława, Daniłów Marzena, Dąbrowski Władysław, Dębiec Julian, Drwięga Marek, Dutkiewicz Janina, Haduch Wacław, Hatylak Halina, Jaremko Halina, Kielar Weronika, Kinel Katarzyna, Komenda Henryka, Komenda Paweł, Korfanty Mirosława, Korzeniowska Maria, Kosztołowicz Jacek, s. Krokos Joanna, Kuliga Dorota, Kulpińska Zofia, Kunik Beata, Kurek-Oleszczuk Jolanta, Leszczyńska Elżbieta, Leśniak Sławomir, Lipelt Robert, Lisik Zofia, Macios Katarzyna, Michoń Ewa, Mierzwa Lucyna, Olender Halina, Ostrowska Barbara, Piotrowska Agata, Raczkowska Jolanta, Rakoczy Krystyna, o. Sajek Anicet, Sałaciak Magdalena, Siwak Małgorzata, Skrętkowska Barbara, Skwarcan Marzanna, Soda Agata, Sokołowska Marcelina, Stawarczyk Agnieszka, Stawarczyk Wojciech, Stepek Małgorzata, Szklanny Sabina, Szwajlik Małgorzata, Tasz Joanna, Trela Anna, Uczeń Wiesław, Wadas Maria, Wiejowski Adam, Więcek Halina, Winnicka Lucyna, Witkiewicz Krzysztof, Witwicka Krystyna, Wójcicka Anna